Клюєв розвиватиме свій бізнес за російський кредит під державні гарантії?

Четвер, 18 листопада 2010, 12:17

Державна інноваційна фінансово-кредитна установа залучила 3,5 млрд. гривень під державні гарантії у дочірньої компанії російського ВТБ-Банку - "ВТБ Капітал ПЛС".

Таку інформацію оприлюднено на сайті Державної інноваційної фінансово-кредитної установи.

Згідно з повідомленням, компанія "ВТБ Капітал ПЛС" обрана при застосуванні процедури закупівлі в одного учасника.

Термін надання послуг: листопад 2010 року - грудень 2017 року.

За постановою Кабінету міністрів №567 від 30 червня 2010 року, ці кошти будуть спрямовані "виключно для кредитування суб'єктів господарювання".

У розпорядженні "Української правди" є лист-погодження Міністерства економіки від 2 листопада 2010 року, яким надається дозвіл брати участь у конкурсі з кредитування під державні гарантії спорідненим фірмам "Оріол Солар", "Оузіл Солар", "Оспрій Солар", "Омао Солар".

Мінекономіки надало дозвіл, хоча, наприклад, "Оріол Солар" була заснована лише в травні 2010 року та жодної діяльності не здійснює, має статутний капітал в розмірі 7 тис. гривень, а на 99,9% засновником записаний кіпрський офшор.

Як сказано в листі Міністерства економіки, для реалізації проекту "Оріол Солар" планує залучити 875 млн. гривень, що складає 99,6% вартості проекту.

Зазначені чотири фірми вони мають будувати сонячні електростанції в селі Охотнікове Сакського району Криму.

За інформацією "Української правди", безпосереднє відношення до цього проекту має перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.

Раніше "Українська правда" писала про те, що очолювана Клюєвим Комісія із координації заходів, пов'язаних з реалізацією інвестиційних проектів, виділила "Заводу напівпровідників" 200 млн. гривень державної підтримки.

"Завод напівпровідників", також пов'язаний з Клюєвим, займатиметься виготовленням обладнання для зазначених сонячних електростанцій у Криму.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!