Янукович заговорив про радикальні реформи

Середа, 17 листопада 2010, 17:09

Президент Віктор Янукович вважає пріоритетним завданням влади на 2011 рік проведення радикальних економічних реформ.

Про це він сказав на засіданні Ради національної безпеки та оборони, повідомляє агентство "Українські новини".

"Головне завдання на 2011 рік - провести радикальні економічні перетворення за умови збереження забезпечення соціальної стабільності та побудови чіткого, як кажуть, як годинник, механізму влади", - сказав президент.

На думку Януковича, є 5 ключових напрямків, якими необхідно займатися для захисту національної безпеки.

Зокрема, це проведення реформ і модернізація країни, забезпечення ефективності влади у внутрішній і зовнішній політиці, наявність довгострокової стратегії розвитку, забезпечення ефективної соціальної політики та попередження нових політичних криз і революцій.

Крім того, президент підкреслив, що необхідно пам'ятати про те, що світова фінансово-економічна криза ще не завершилася, і варто вживати заходів для недопущення повторення ситуації, що склалася в попередні роки.

Як повідомлялося, Янукович вимагає, щоб Кабінет міністрів постійно оприлюднював об'єктивну інформацію про ситуацію в країні.

Янукович вважає, що необхідно координувати дії центральної та місцевої влади для успішного проведення економічних реформ.

2 липня Президент створив координаційний центр з впровадження економічних реформ на чолі із прем'єр-міністром і головою Верховної Ради.

26 лютого Янукович створив комітет з економічних реформ і очолив його.

 

 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!