ЄС інформуватиме про ввезення вантажів по-новому

П'ятниця, 12 листопада 2010, 15:28

Європейський союз з 1 січня 2011 року вводить нову комп'ютерну систему попереднього митного інформування - New Computerised Transit System (NCTS).

Про це повідомляє агентство "Интерфакс" із посиланням на інформацію Федеральної митної служби ЄС.

Згідно із повідомленням, до митних органів країн ЄС необхідно буде подавати декларацію тільки в електронному вигляді, використовуючи "систему контролю імпорту" чи "систему контролю транзиту".

Систему контролю транзиту можна використовувати у випадку, якщо дані будуть подаватися разом із транзитною декларацією або електронною книжкою МДП (TIR carnet).

Час подачі декларації залежить від виду транспорту, в якому переміщаються товари.

У разі перевезення вантажу автомобільним транспортом декларація має бути подана не менш ніж за 1 годину до його фактичного прибуття на територію ЄС.

При перевезенні залізничним транспортом - за 2 години, при авіаперевезеннях - до фактичного відправлення повітряного судна, а при тривалих рейсах - як мінімум за 4 години до прибуття повітряного судна в ЄС.

Книжка МДП - документ, який дає право перевозити вантажі зі спрощенням митних процедур. Документ дійсний в державах, які визнали конвенцію про міжнародне перевезення вантажів.

NCTS - нова комп'ютерна система транзиту, передбачає вхід і обробку декларації транзиту тільки електронним способом.

Система буде використовуватися у всіх країнах ЄС і країнах-членах Європейської асоціації вільної торгівлі (EAВT).

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!