Курятині із США і Бразилії в Україні вже нічого не загрожує

Субота, 9 жовтня 2010, 15:55

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) припинила антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну курячих половинок і четвертинок, а також ніжок і їх частин походженням із США і Бразилії.

Про це йдеться в повідомленні МКМТ, опублікованому сьогодні в газеті "Урядовий кур`єр" (№188 від 9 жовтня ц.р.), передає УНІАН.

У повідомленні наголошується, що антидемпінгове розслідування припинено без застосування антидемпінгових заходів.

Дане рішення комісії набирає чинності з дня публікації.

Як повідомлялося, 6 березня 2009 року комісія розглянула відповідну скаргу компанії "Миронівський хлібопродукт", птахокомбінату "Дніпровський", компанії "Рубі Розу Агрікол До. ЛТД" про наявність і вплив демпінгу курячих окостів (курячі половини, четвертини, ніжки і їх частини), що постачаються із США і Бразилії, і завдання шкоди національному виробникові.

У зв`язку з цим МКМТ прийняла рішення про порушення і проведення антидемпінгового розслідування в частині імпорту в Україну половин і четвертин курей, а також ніжок і їх частин походженням із США і Бразилії.

Проведення антидемпінгового розслідування було доручено Міністерству економіки України.

За даними українських виробників, які приведено у скарзі, в 2007 року експортна вартість курячої продукції із США і Бразилії становила 0,46 долара/кг, тоді як на внутрішніх ринках цих країн ціна становила 0,96 долара/кг і 1,35 долара/кг відповідно.

При цьому темпи зростання обсягів імпорту із США в 2007 року виросли на 75%, порівняно з 2005 роком, а з Бразилії - на 637%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!