Тарута каже, що виплачує проценти за кредитами

Понеділок, 4 жовтня 2010, 16:53

Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" виконує свої зобов'язання з виплати відсотків за всіма існуючими кредитами.

Про це йдеться в заяві корпорації в понеділок, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"В даний час "ІСД" веде активні переговори з пулом міжнародних, іноземних і українських банків з реструктуризації кредитного портфеля. Одним з основоположних принципів даного процесу є тимчасовий мораторій на погашення фінансової заборгованості до повного узгодження всіх умов реструктуризації", - наголошується в документі.

Згідно з ним, кредитори, у свою чергу, зобов'язуються не ініціювати дій щодо  примусового стягнення заборгованості.

ІСД підкреслює, що ці принципи стосуються всіх без винятку кредиторів корпорації, включаючи спеціалізовану проектну компанію, створену для залучення фінансування від банків у вигляді так званих сертифікатів участі в позиці (LPN) у розмірі 150 млн. доларів, що є частиною кредитного портфеля за реструктуризацією.

При цьому ІСД зазначає, що до недавнього часу виконувала всі свої зобов'язання з оплати LPN, строку пред'явлення до погашення яких настав 23 вересня 2010 року, тому сума заборгованості за цим кредитом сьогодні більш ніж у три рази менше, ніж заявлені у ряді ЗМІ 150 млн. доларів.

"ІСД" додає, що не єдина постраждала від фінансової кризи, і нагадує, що за два останні роки до реструктуризації боргів вдавалися такі компанії, як "Нафтогаз Україна", "Інтерпайп", "Северсталь", "Металоінвест", "РУСАЛ" і "Євраз".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!