Київрада виключила з програми приватизації 301 об’єкт

Четвер, 28 жовтня 2010, 15:06

Депутати Київради виключили з програми приватизації об'єктів комунальної власності на 2007-2010 роки 301 об'єкт.

За відповідне рішення у четвер проголосували 103 зі 105 зареєстрованих у залі депутатів, повідомляє агентство "УНІАН".

З доповіддю з цього питання перед депутатами виступив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Пузанов.

Він підкреслив, що запропонований у Київраді проект рішення включає 303 об'єкти, які так чи інакше забезпечують життєдіяльність міста, функціонування органів влади, діяльність виконавчих органів влади.

За його словами, у програму приватизації були включені, зокрема, об'єкти Міністерства внутрішніх справ, Антимонопольного комітету, підрозділів прокуратури, Державтоінспекції, а також об'єкти, що належать Київському іподрому, метрополітену, комунальним підприємствам шляхоексплуатаційного управління, комунальному об'єднанню "Київзеленбуд".

Крім того, під приватизацію потрапили об'єкти структурних підрозділів КМДА, Державного митного комітету, а також об'єкти паркових структур та об'єкти комунального підприємства "Фармація".

Пузанов зазначив, що під час вивчення історії потрапляння цих об'єктів до програми було виявлено, що більшість вказаних об'єктів вносилися на сесіях Київради з голосу, без відповідних погоджень у комісіях та структурах КМДА.

Іноді, за його словами, Головне управління комунальної власності просто було поставлено перед фактом щодо необхідності виконання прийнятої програми.

У ході обговорення сьогоднішнього рішення на прохання депутатів від Блоку Черновецького з підготовленого переліку було викреслено дві позиції.

У Блоці Черновецького пояснили необхідність виключення цих пунктів потребою в уточненні інформації по них.

Як запропонував секретар Київради Олесь Довгий, на наступне засідання Київради ці питання будуть додатково вивчені, і в разі необхідності виключення цих пунктів з програми приватизації це зроблять на наступному засіданні.

Як пояснив Пузанов, щодо частини пунктів, які включені до сьогоднішнього переліку об'єктів, приватизація яких скасовується, уже є судові справи.

У тому випадку, якщо у судах буде прийняте рішення, що КМДА та Київрада мають якимсь чином компенсувати особам, яким було продано ті чи інші об'єкти, ця інформація буде розглядатися столичною владою по кожному окремому випадку.

У тому числі буде задіяна і бюджетна комісія Київради, керівник якої Роман Ярошенко сьогодні на засіданні просив відкласти питання про скасування приватизації 300 об'єктів у столиці, оскільки його комісія відповідний проект рішення не вивчила.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!