Міністр транспорту запевняє, що у нього "чудові" стосунки із КРУ

Вівторок, 26 жовтня 2010, 20:53

Міністр транспорту та зв'язку Костянтин Єфименко запевнив, що у нього "чудові" стосунки із Контрольно-ревізійним управлінням.

Про це він заявив на брифінгу у вівторок, коментуючи на прохання журналістів заяви глави КРУ Петра Андреєва про перешкоджання роботі перевіряючих на підприємствах Мінтрансу, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

Єфименко назвав інформацію глави КРУ "дивною" і підкреслив, що у своєму листі, адресованому Андрєєву, від 12 квітня 2010 року, він особисто просив перевірити всі підприємства морегосподарського комплексу.

"Я сам особисто звертався до нього з такою ініціативою", - підкреслив Єфименко.

Він додав, що Мінтранс тісно співпрацює із КРУ, і всі перевірки проходять відповідно до законодавства.

На уточнююче питання журналістів, чим у такому випадку була викликана заява Андрєєва, Єфименко відповів: "Я не знаю, чим керувався Петро Петрович, але я знаю одне - у Мінтрансу і КРУ чудові нормальні відносини, і на рівні двох керівників, і на рівні співвиконавців".

"Інтриги у відносинах Мінтрансу і КРУ немає ніякої. Варіантів того, що державний орган виконавчої влади Мінтранс не допускає державних перевіряючих, не може бути навіть теоретично", - наголосив він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!