Екс-чиновник Міноборони сів на вісім років

Четвер, 21 жовтня 2010, 15:12

За незаконне відчуження 27 військових містечок засуджено до 8 років позбавлення волі директора філії Центрального спеціалізованого будівельного управління Міністерства оборони України "Укроборонбуд".

Як повідомили у прес-службі Генпрокуратури, відповідний вирок виніс підсудному вчора Шевченківський районний суд Києва, передає УНІАН.

Як з'ясувалося в ході слідства, вказаний керівник упродовж 2006 року, перевищуючи службові повноваження, не отримавши дозволу міністра оборони України та погодження відповідного структурного підрозділу міністерства, уклав від імені Міноборони низку договорів із комерційними структурами про спільне будівництво на території військових містечок по усій території України.

При цьому як пай Міністерства оборони вносились об`єкти нерухомості, на території яких планувалось будівництво.

В подальшому посадовцем підписувались угоди про компенсацію комерційними структурами вартості паю Міністерства оборони та акти про передачу військових містечок та окремих споруд цим комерційним структурам.

Внаслідок цих дій 27 об`єктів нерухомості ринковою вартістю понад 101 млн. гривень незаконно виведено з володіння Міністерства оборони.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!