У Азарова хочуть контролювати торгівлю харчами

Середа, 20 жовтня 2010, 16:35

Міністерство аграрної політики пропонує дозволити Кабміну контролювати розмір торгових надбавок на всі продукти харчування, а не тільки соціальні.

Таке положення міститься в проекті закону, розробленому Мінагрополітики, передає "Дело" з посиланням на "Українські новини".

Законопроект передбачає внесення відповідних змін до закону "Про державну підтримку сільського господарства України".

Зокрема, передбачається встановлення норми, за якою у разі спекулятивного або узгодженого встановлення продавцями чи покупцями цін на сільгосппродукцію уряд для попередження або припинення таких дій має право обмежувати рівень торговельної націнки на оптовому і роздрібному ринках.

При цьому передбачається, що одночасно з цим Кабмін невідкладно повинен подати до Парламенту проект закону про включення таких видів сільгосппродукції (товарів) у перелік об'єктів державного цінового регулювання і цей проект підлягає розгляду в парламенті як першочерговий.

Також законопроект пропонує внесення до закону норми про дострокове звільнення членів наглядової ради Аграрної біржі, які були призначені членами наглядової ради за посадою, при переході на іншу роботу, не пов'язану з діяльністю біржового ринку, в тому числі ринку сільгосппродукції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!