Фонд гарантування вкладів погрожує знизити банкам категорію

Середа, 20 жовтня 2010, 09:15

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб погрожує за невчасне надання звітності банками переводити їх до категорії тимчасових учасників.

Про це ідеться в листі Фонду до учасників ринку, який цитує агентство "УНІАН".

У своєму листі ФГВ зобов'язав банки, які прострочили подачу звітності, надати її разом з листом-поясненням про причини порушення Правил надання звітності.

"Порушення вимог нормативно-правових актів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб є підставою для інформування Національного банку України про застосування щодо них відповідних заходів дії і може бути підставою для переведення банку до категорії тимчасових учасників Фонду", - зазначається в документі.

У листі Головного управління Національного банку України в Києві і Київській області на адресу комерційних банків наголошується на збільшенні кількості фактів надання банками недостовірної інформації щодо операцій з іноземною валютою.

Регулятор нагадує, що виправлення до звітності можна вносити відповідно до дозволу НБУ не пізніше ніж через три робочих дні (для щоденних форм звітності - не пізніше ніж через чотири години робочого дня) після встановленого терміну подачі форм звітності.

Надання виправленої статистичної звітності після встановленого терміну вважається невчасним і є порушенням, за яке до банку застосовуються штрафні санкції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!