Економічних злочинців передадуть МВС і СБУ

Субота, 2 жовтня 2010, 12:23

Заступник глави адміністрації президента Андрій Портнов вважає, що замість податкової міліції оперативно-розшукову діяльність будуть здійснювати МВС і СБУ. 

Про це він заявив в коментарі тижневику "Дзеркало тижня". 

За його словами, в якості аргументів в цьому випадку треба розглядати два чинники. 

"По-перше, президент заявив про реформу кримінальної міліції за європейськими стандартами. Тому у веденні МВС і СБУ зосереджується вся оперативно-розшукова діяльність і слідство щодо економічних злочинів. При цьому багато видів економічних злочинів декриміналізуються", - розповів Портнов. 

По-друге, зазначив він, на користь ліквідації податкової міліції свідчить статистика подань до судів про обмеження конституційних прав громадян, поданих податковою міліцією. 

"Так ось, із загального числа кримінальних справ, в яких використовуються матеріали "прослушки" і "наружки" і які доводяться податковою міліцією до суду, всього у 0,1% випадків виносяться обвинувальні висновки!" - заявив він. 

"З цієї мізерної кількості приблизно в половині випадків конкретні особи визнаються винними. Так ось з цього числа ще приблизно половина засуджених звільняються за амністією!", - сказав Портнов. 

Таким чином, додав він, ККД використання оперативно-розшукових заходів податковою міліцією становить "нуль цілих і якісь соті частки відсотка". 

"Це красномовно говорить про ефективність роботи цього органу", - підсумував заступник глави адміністрації президента. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!