Суд затвердив мирову угоду між Cadogan і "Надрами України"

Понеділок, 18 жовтня 2010, 14:02

Вищий адміністративний суд затвердив мирову угоду, підписану між британською нафтогазовою компанією Cadogan Petroleum plc, НАК "Надра України" і її "дочкою" "Полтаванафтогазгеологія", щодо розробки Пирківського й Загорянського родовищ у Полтавській області.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на біржове повідомлення Cadogan.

"Затвердження судом є попередньою умовою врегулювання, воно дозволить Cadogan і "Надрам України" завершити угоду купівлі-продажу свердловин на Загорянському родовищі", - зазначається у повідомленні.

Як повідомлялося, відповідно до досягнутих домовленостей, компанії знімуть взаємні претензії, після чого Cadogan викупить у "Надр України" п'ять свердловин на Загорянському родовищі, в тому числі "Загорянське-3", за 3,2 млн. доларів.

Через судову суперечку з українськими держкомпаніями і відомствами за ліцензії на роботу на Пирківському й Загорянському родовищах, яка почалася влітку 2008 року, акції Cadogan сильно впали.

У свою чергу, Cadogan пред'явила позов до "Надра України" на суму близько 1 млрд. гривень, вимагаючи відшкодування збитки.

У 2010 році фінансовий стан Cadogan значно покращився, компанія має намір інвестувати 6,33 млн. доларів на буріння і тестування нових свердловин на території Україні.

Сadogan Petroleum заснована в жовтні 2004 року приватними інвесторами для реалізації проектів у нафтогазовому секторі країн СНД.

У червні 2010 року американська компанія SAE Capital Holdings SA стала найбільшим акціонером Cadogan, купивши 29,12% її акцій.

Cadogan розробляє родовища в Східній і Західній Україні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua