Клюєв чекає "єдине вікно" на Новий рік

П'ятниця, 15 жовтня 2010, 11:29

Перший віце-прем`єр-міністр Андрій Клюєв пообіцяв до кінця року уніфікувати й спростити роботу всіх дозвільних інстанцій, скоротивши їхню кількість із 12 тис. до тисячі.

Про це він заявив учора під час наради з питань перспектив розвитку буровугільного комплексу в Кіровоградській облдержадміністрації, повідомляє УНІАН.

"У більшій своїй частині всі послуги надумані. Введення "єдиного вікна" скоротить витрати часу й коштів підприємця, мінімізує корупцію. Та система, яка існує сьогодні, просто дискредитує владу", - сказав віце-прем`єр.

Він висловив переконання, що наступного тижня парламент прийме в другому читанні закон для забезпечення оформлення дозвільної документації за принципом "єдиного вікна".

"Зараз підприємцю, щоб почати свою справу, потрібно отримати близько 300 дозволів. Звичайно, необхідні процедури залишаться: екологічні, будівельні експертизи, але вони повинні проводитися без участі інвестора", - зазначив Клюєв.

Він пообіцяв, що з тисячі дозвільних послуг кількість платних скоротиться наполовину й по ним будуть затверджені єдині тарифи. Всі виручені кошти автоматично направлятимуться до Державного бюджету.

За словами віце-прем`єра, принцип "єдиного вікна" почне діяти в країні через 2-3 місяці.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!