"Мрія" знайшла європейських менеджерів

Четвер, 14 жовтня 2010, 13:23

Рада директорів компанії "Мрія Агро Холдинг" призначила двох нових членів ради.

Відразу після їх обрання на зборах акціонерів, Томас Путтер і Ханс Крістіан Якобсен приєдналися до ради в ролі незалежних директорів.

Томас Путтер до недавнього часу був генеральним директором, а потім головою ради директорів компанії Allianz Capital Partners GmbH, найбільшого Фонду приватних інвестицій в Німеччині.

Спочатку він відповідав за управління приватним капіталом Allianz Group, а з 2005 року брав участь в управлінні альтернативними інвестиціями Групи.

За час роботи в Allianz Group, Томас відповідав за портфоліо альтернативних активів обсягом понад 30 млрд. доларів, керуючи інвестиціями у 20 компаній Європи, одночасно будучи членом ради директорів деяких із цих компаній.

Путтер також обирався головою асоціації приватних інвестицій і венчурного капіталу Німеччини (BVK) і в даний час є членом наглядової ради цієї організації.

Якобсен займав посаду директора з агробізнесу в ЄБРР, Лондон, і відповідав за інвестиції і кредитування в сільське господарство, харчову промисловість, роздрібну та суміжні галузі з річними інвестиціями в 550 млн. доларів.

У 2006 році Якобсен став керуючим партнером компанії BankInvest Private Equity New Markets, де він управляє трьома фондами приватного капіталу, спрямованого на зростаючі компанії ринків, що розвиваються.

Він також є членом ради групи Agrokor - найбільшої в Хорватії групи компаній харчової промисловості і членом Ради компанії Svyturys-Utenos (Литва) - найбільшого пивоварного заводу в Балтійському регіоні та члена групи Carlsberg.

Окрім того, Якобсен є незалежним директором чотирьох азіатських публічних компаній.

В 2008 році керуюча компанія Mriya Agro Holding залучила 90,1 млн. доларів за рахунок приватного розміщення 20% депозитарних розписок, які включені в лістинг Франкфуртської фондової біржі.

Інші 80% акцій компанії в однакових частках належать членам сім'ї Гута: Андрію Гуті, Івану Гуті, Миколі Гуті та Клавдії Гуті через управління компанією HF Asset Management Limited.

Підприємства "Мрії", обробляють землі в Тернопільській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій областях.

Загальний земельний банк в оперативному управлінні складає 218 тис. га. Компанія має елеваторні потужності в обсязі більше 300 тис. тонн одноразового зберігання сільгосппродукції.
 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!