У ArcelorMittal знали, що справу закриють?

Вівторок, 12 жовтня 2010, 14:12

"Arcelor Mittal Кривий Ріг" готова розглядати зміну своїх інвестзобов'язань щодо підприємства у конструктивному діалозі з урядом.

Про це сказав генеральний директор компанії Рінат Старков після завершення судового засідання у справі щодо визнання недійсними внесених Фондом держмайна і  ArcelorMittal змін до договору купівлі-продаж "Криворіжсталі" за позовом Генпрокуратури.

Як вже відомо, справу у вівторок було закрито Господарським судом Києва на підставі відкликання позову Генпрокуратурою.

"Не будемо приховувати, ми в якійсь мірі очікували, що це може відбутися (позитивний результат судового розгляду - ЕП). Втім, до кінця ми не були впевнені", - зазначив він.

За словами Старкова, тепер компанія вже може повернутися до нормального діалогу з представниками влади.

"Якщо у Фонду держмайна або Кабінету міністрів є якісь пропозиції чи критика на нашу адресу, ми завжди готові до відкритого діалогу, щоб сісти за стіл переговорів і знайти компромісне рішення", - наголосив гендиректор.

На його думку, всі суперечливі питання повинні вирішуватися не шляхом адміністративного тиску, й не через суд.

Керівник меткомбінату підтвердив, що у компанії "великі плани" щодо інвестицій у 2011 році. "Криза досить сильно вдарила по галузі й нам зараз доведеться наздоганяти інвестиції", - зазначив він.

При цьому менеджер підкреслив, що всі інвестиційні зобов'язання з урахуванням "форм-мажору" компанією виконуються.

Старков додав, що підприємство готове також виконувати і умови можливих нових домовленостей, які будуть обговорюватися з урядом.

"Через якийсь час буде п'ять років з моменту виконання інвестзобов'язань. Щось змінилося, щось потрібно додати, щось варто прибрати з договору. І це треба робити у відкритому режимі за згодою Фонду держмайна, профспілок, Кабінету міністрів", - заявив представник власника.

Він підкреслив, що керівництво компанії готове найближчим часом представити бачення того, як цей договір можна змінити.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!