Уряд дозволив Попову продавати столичну землю іноземцям

Понеділок, 11 жовтня 2010, 11:29

Щоб зменшити дефіцит бюджету столиці Кабмін дозволив владі Києва продавати землю іноземним компаніям і посольствам.

Про це в інтерв'ю виданню "Деловая столица" сказав заступник голови Київміськадміністрації Руслан Крамаренко, передає "Дело" з посиланням на "Українські новини".

"Відповідно до наших прогнозів, бюджет-2010 буде виконаний на 87%. Але ми намагаємося збільшити обсяг запланованих надходжень", - сказав він.

Так, за словами Крамаренко, з метою збільшення надходжень в міськбюджет місто звернулося до Кабінету міністрів з проханням дозволити реалізацію землі іноземним представництвам комерційних компаній і дипломатичних відомств і отримав від уряду згоду.

За словами першого заступника голови міськадміністрації, продаж землі іноземним компаніям дозволить залучити до кінця року близько 400 млн. гривень.

Також ведуться роботи зі скорочення заборгованості перед міськбюджетом, що становить майже 200 млн. гривень з податку з доходів з фізичних осіб і близько 160 млн. гривень по платі за оренду землі.

Крім того, місто працює над стягненнями боргів по пайовому внеску на участь в розвитку міської інфраструктури.

Нагадаємо, в липні перший заступник голови Київміськадміністрації Олександр Попов прогнозував невиконання міськбюджету-2010.

У травні Київрада прийняла міський бюджет на 2010 рік з доходами 16,051 млрд. гривень і витратами 16,118 млрд. гривень.

Верховна рада встановила розмір відрахувань з бюджету Києва на 2010 рік до державного бюджету на 2010 рік у розмірі 6,401 млрд. гривень.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua