Кількість вакансій в Україні збільшилася вдвічі

П'ятниця, 1 жовтня 2010, 13:54

Кількість вакансій в Україні в порівнянні з початком 2010 року збільшилося в 2 рази.

За даними дослідження, така ж динаміка простежується і в порівнянні з вереснем 2009 року, передає "ЛІГАБізнесінформ".

Дослідження фахівців показало, що лідером за кількістю відкритих вакансій у вересні 2010, як протягом усього цього року, залишається сфера продажів - 22,2% від загальної кількості вакансій вересня.

У той же час, найменше у вересні 2010 року роботодавці потребують студентів без досвіду роботи і фахівців сфери вищого менеджменту - там всього по 1,8% від загальної кількості вакансій місяця, причому кількість вакансій для менеджерів вищої ланки стабільно зменшується на 1,5 - 2% протягом усього 2010 року.

Невелику, але стабільну динаміку зростання вакансій протягом 2010 року показує сфера "банки, інвестиції" - на 0,4 - 0,5% щомісяця, але у вересні кількість вакансій у цій сфері зросла на 2,3%, що закономірно у зв'язку із закінченням сезону відпусток і приходом осені.

Між тим, негативну динаміку за останній місяць показує кількість резюме. Так, на даний момент їх кількість навіть менше, ніж було в серпні 2009 року - 75,3% зараз проти серпневих 76%. Але в цілому, в 2010 році здобувачі залишають на 10% більше резюме, ніж у минулому році.

Як повідомлялося раніше, найпопулярнішою серед українців вакансією липня 2010 стала позиція "Генеральний директор" - вона отримала найбільшу кількість відгуків зацікавлених претендентів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!