Ахметов завершив купівлю акцій ММК Ілліча

Четвер, 2 вересня 2010, 15:04

Акціонери "Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча" затвердили результати підписки на акції додаткової емісії, відповідно до якої статутний капітал компанії збільшено у 3,7 рази - до 3,093 млрд. гривень.

Як повідомив агентству "Інтерфакс-Україна"  керівник прес-центру ММК ім. Ілліча Сергій Магера, на зборах акціонери у четвер внесли зміни до статуту, збільшивши статутний капітал товариства і кількість акцій.

"Розподіл акцій на зборах не оповістили", - додав співрозмовник.

За його словами, акціонери прийняли і затвердили рішення про переведення всіх випущених простих іменних акцій з документарної форми у бездокументарну.

Також, згідно з повідомленням комбінату, акціонери також визначилися з депозитарієм, який буде обслуговувати випуск акцій товариства в бездокументарній формі - ним стало ПАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів".

За рішенням зборів, зберігачем цінних паперів, у якого для власників акцій будуть відкриватися рахунки в цінних паперах, обрано ТОВ "Об'єднана реєстраційна компанія".

Як повідомлялося, АМКУ дозволив "Метінвесту" викупити додаткову емісію акцій компанії "Ілліч-Сталь" і Маріупольського металургійного комбінату ім.Ілліча.

Компанія "Метінвест" сконцентрує 75% акцій ММК Ілліча шляхом участі в збільшенні СФ підприємства на 2,255 млрд. гривень до 3,092 млрд. гривень.

Рішення про допемісію акціонери ММК ім. Ілліча прийняли на зборах 1 липня.

У червні голова правління комбінату Володимир Бойко заявив, що ММК ім. Ілліча веде переговори з "Метінвестом" про об'єднання , а потім і про домовленості з групою щодо поставок залізорудної сировини меткомбінату до 2035 року і вирішення конфлікту щодо володіння компанією "Ілліч-Сталь", якій належить 90,41% акцій ММК. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua