ПІЛОТУ ТИМОШЕНКО ТАКОЖ "ШИЮТЬ" СПРАВУ

Четвер, 2 вересня 2010, 10:43

Суд дозволив обшук житла колишнього заступника міністра транспорту в уряді Тимошенко - глави Державної авіаційної адміністрації Олександра Давидова.

Відповідна постанова Печерського райсуду Києва є у розпорядженні "Української правди".

У документі зазначається, що Київською транспортною прокуратурою проводиться досудове слідство у кримінальній справі, порушеній 8 липня 2010 Генпрокуратурою відносно екс-чиновника за частиною 2 статті 364 та частиною 2 статті 366 Кримінального кодексу.

У постанові зазначається, що Давидов, "зловживаючи службовим становищем, діючи умисно в інтересах третіх осіб, 21 квітня 2008 року підписав договір про надання юридичних послуг з суб'єктом підприємницької діяльності та 22 квітня 2008 року - договір про надання юридичних послуг з фізичною особою-підприємцем".

Також чиновник підписав акти здачі-приймання юридичних послуг за вказаними договорами.

За платіжними дорученнями Державною авіаційною адміністрацією підприємцям перераховано 20 тис. гривень та 60 тис. гривень.

Також досудовим слідством встановлено, що вказані в актах послуги фактично виконувались працівниками юридичного управління Державної авіаційної адміністрації.

"Самими ж підприємцями юридичні послуги не надавались", - йдеться у постанові.

"Таким чином, колишній заступник міністра, зловживаючи службовим становищем, умисно, всупереч інтересам служби, діючи в інтересах третіх осіб, вніс до актів здачі-приймання юридичних послуг неправдиві відомості...та незаконно перерахував вказаним особам 80 тис. гривень, чим завдав шкоди державі", - зазначається у документі.

Суд вважає, що подання про обшук слід задовольнити, "оскільки наявні в кримінальній справі матеріали дають достатні підстави вважати, що речі і цінності, здобуті злочинним шляхом, документи, а також інші предмети, що мають суттєве значення у справі можуть знаходитися за місцем проживання".

Як відомо, Давидов у 90-х роках був пілотом Тимошенко. З 1996 до 2000 року був гендиректором компанії "ЄЕС-Авіа", яку створила корпорація Юлії Тимошенко "Єдині енергосистеми України".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!