Янукович розраховує на підтримку Росії у підготовці до Олімпіади 2022 року

Субота, 18 вересня 2010, 14:18

Президент Віктор Янукович попросив президента Росії Дмітрія Мєдведєва підтримати заявку України на проведення зимової Олімпіади у Карпатах у 2022 році.

Про це він заявив під час зустрічі з президентом Росії Дмитром Медведєвим у його резиденції "Завідово" у Тверській області, повідомляє "Укрінформ".

Янукович висловив сподівання, що РФ поділиться досвідом підготовки до зимової олімпіади у Сочі у 2014 році, оскільки Україна виступила з ініціативою провести зимову Олімпіаду у Карпатах у 2022 році.

"На рівні Міжнародного олімпійського комітету я просив би вашої підтримки. Адже це все-таки рішення політичного рівня", - заявив президент України.

Віктор Янукович вважає за можливе спільну реалізацію Україною та РФ багатьох інфраструктурних проектів для проведення футбольної першості Євро-2012 в Україні і зимової Олімпіади Сочі-2014 у Росії.

"Я хотів би, щоб ми зробили акцент на проведенні Євро-2012, а потім Сочі-2014: тут дуже багато інфраструктурних проектів, які нам буде цікаво спільно здійснити при підготовці цих дуже важливих і світового рівня заходів", - сказав Янукович.

Українська правда. Чемпіон

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua