На Жеваго напали рейдери?

Четвер, 5 серпня 2010, 10:25

Невідомі намагаються саботувати роботу Полтавського ГЗК, основним власником якого є Костянтин Жеваго.

Про це сьогодні газета "Дело".

Днями представники організації "Народна солідарність" поширили інформацію про те, що основний актив Ferrexpo Костянтина Жеваго - найбільший експортер залізорудних окатишів в Україні Полтавський ГЗК зупинив три з чотирьох печей, нагадує видання видання.

"Фактично зараз комбінат працює з виробництва кінцевої продукції на чверть своєї потужності", - зазначають в організації.

На самому ж підприємстві інформацію про те, що у ГЗК проблеми з виробничими показниками, спростовують.

Проте керівництво комбінату підтверджує, що конфлікт на підприємстві дійсно існує.

Однією з його причин стали результати атестації робочих місць за умовами праці на ГЗК.

Для працівників комбінату принциповим було питання, чи буде визнана робота на ГЗК шкідливою чи ні.

Відповідно до цього оформляються два списки: №1 - співробітники, які мають право дострокового виходу на пенсію, №2 - співробітники, які не мають такої пільги.

Результати атестації показали, що лише 15% працівників ПГЗК потрапляють до "пільгового" списку.

На комбінаті низький відсоток персоналу ГЗК, робота якого була визнана шкідливою, пояснили тим, що власник комбінату протягом останніх років вкладав сотні мільйонів доларів на обладнання робочих місць на підприємстві і зробив їх максимально безпечними для працюючих.

Як стверджують представники "Народної солідарності", за ініціативою організації в серпні на ГЗК почався так званий "італійський страйк", що призвело до скорочення відвантаження гірничої маси приблизно на 40%.

Зі свого боку, керівництво Полтавського гірничо-збагачувального комбінату запевнило, що кількість страйкуючих дуже мала, а сама акція - політичне замовлення.

Тим не менше, на полтавському підприємстві не уточнюють, яку саме політичну силу вони підозрюють в дестабілізації роботи комбінату.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!