У "Мистецькому арсеналі" знайшли порушень на 18 мільйонів

Вівторок, 31 серпня 2010, 18:22
Головне контрольно-ревізійне управління виявило у діяльності "Мистецького арсеналу" фінансові порушення на суму 18,1 млн. гривень .

Такими є результати ревізії фінансово-господарської діяльності комплексу, що перебуває у сфері управління Держуправління справами, за період діяльності 2008-2009 роки та І квартал 2010 року, пише "Дзеркало тижня".

"З них незаконних та не за цільовим призначенням проведених витрат, що призвели до збитків, - на суму 10,6 млн., та порушень, які не призвели до збитків, але і не сприяли ефективному використанню фінансових ресурсів загалом на суму 7,5 млн.", - зазначили у ГоловКРУ.

За інформацією відомства, порушень тендерного законодавства було вчинено на 4,5 млн., зайвих витрат, допущених через неефективні управлінські рішення, - на 2,3 млн., відволікання оборотних фінансових ресурсів на термін до одного місяця - на 0,5 млн., нестач, що не призвели до збитків, - на 0,58 млн.

У відомстві наголосили, що "значну частину фінансових порушень допущено через неналежне здійснення юридичного та фінансового контролю за дотриманням вимог чинного законодавства при реалізації управлінських рішень".

Крім того, у ГоловКРУ зазначили, що на створення комплексу впродовж 2008-2009 років та І кварталу 2010 року з різних джерел надійшло та використано 154,2 млн. гривень, у тому числі з державного бюджету - 114,3 млн., з місцевого бюджету - 20,0 млн.

Також фінансових запозичень - 16,7 млн. гривень, власних надходжень - 3,2 млн. гривень.

Водночас у відомстві наголосили, що фінансове забезпечення капітальних видатків щодо створення комплексу у 2009 році та І кварталі 2010 року не здійснювалось.

"За цих умов керівництвом підприємства та Державного управління справами не забезпечено ефективного управління фінансовими ресурсами", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, за результатами фінансово-господарської діяльності станом на 1 квітня 2010 року підприємство має збитки обсягом 0,2 млн. гривень та негативний платіжний баланс, за якого при дебіторській заборгованості у сумі 18,5 млн., кредиторська заборгованість становить 49 млн.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!