Податкова не буде "плюсувати" нерухомість

П'ятниця, 27 серпня 2010, 20:42

Мешканці квартир, площа яких не перевищує норми в 40 квадратних метрів на людину, податком на нерухомість обкладатися не будуть.

Про це заявив віце-прем'єр Борис Колесніков в інтерв'ю тижневику "Дзеркало тижня".

"У нас не так багато сімей з трьох осіб, чия квартира більше 120 квадратних метрів. На будь-який зайвий метр - 10 гривень податку. Це м'яка ставка", - вважає Колесніков.

При цьому він підкреслив, що ця ставка непорівнянна з цінами на нерухомість.

"Треба звикнути до того, що зайві метри доведеться оплачувати окремо від комунальних платежів. Звичайно, цей податок непорівнянний із цінами на квартири, особливо в Києві. Тим не менше, якийсь перехідний період повинен бути", - впевнений Колесніков.

Він також розповів і про ставку податку на нерухомість у сільській місцевості.

"Що стосується сільської місцевості, то якщо у вас будинок до 200 квадратних метрів, то ви не платите нічого. А понад це - 10 гривень за кожен метр раз на рік", - повідомив віце-прем'єр.

Відносно оподаткування дачних будівель, Борис Колесніков повідомив: "Володарі шести соток з будиночком п'ять на шість метрів не платять взагалі нічого".

При цьому він уточнив, що "дачний будиночок 30 "квадратів" на присадибній ділянці не можна додати до 120 квадратним метрам квартири і обкласти податком".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!