В Одеській області подорожчав хліб

Понеділок, 23 серпня 2010, 12:58

У ряді районів Одеської області зафіксовано підвищення цін на хліб.

Про це повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у прес-службі Одеської обладміністрації в понеділок.

Зокрема, як відзначив заступник голови обладміністрації Анатолій Новаковський, зростання цін на хліб з борошна вищого гатунку відбулося у місті Южному, в Любашівському, Ренійському, Ширяєвському, Красноокнянському та Котовському районах області.

На хліб з борошна 1-го сорту підвищення цін відбулося в Ширяєвському, Фрунзенському, Красноокнянському районах і місті Южне.

Для того, щоб утримати ціни на хліб, Одеська обладміністрація через Куліндорівський комбінат хлібопродуктів має намір мобілізувати 13,5 тис. тонн борошна для продажу підприємству ВАТ "Одеський коровай", яке реалізує свою продукцію в усіх районах Одеської області.

"З бюджету планується витратити на це більше 3 млн. гривень", - додав Новаковський.

У свою чергу голова Одеської обладміністрації Едуард Матвійчук у ході екстреної наради у зв'язку з підвищенням цін на хліб доручив головам райдержадміністрацій також вплинути на ситуацію.

"Ви як голови районів повинні знаходити інструмент для роботи з підприємствами, на яких підвищуються ціни. Наша задача - утримати ціну на хліб. Викликайте їх до себе, проводите з ними роботу та надсилайте на Куліндорівський комбінат. Вам потрібно діяти жорстко", - підкреслив Матвійчук.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!