Влада переконуватиме МВФ пощадити пенсіонерів

П'ятниця, 13 серпня 2010, 09:01

Влада буде і далі проводити переговори з МВФ, щоб показати недоцільність підвищення пенсійного віку в Україні.

"Питання про підвищення пенсійного віку в Україні ще не вирішене", - повідомив депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко.

"Ніхто не говорить, що з наступного року цей поріг підвищать - підписання меморандуму свідчить про те, що держава готова проводити обіцяні реформи і новації, а на це треба знайти фінансування", - цитує його прес-служба Партії регіонів.

Колесніченко впевнений, що в МВФ сидять люди, які "чудово розуміють нашу ситуацію, хоча й пропонують нам стандартний пакет рекомендацій".

Він також зазначив, що, підписавши меморандум з МВФ, в якому є рекомендації підвищити пенсійний вік, Україна показала готовність до проведення вимушених, але непопулярних реформ.

"Підвищувати пенсійний вік не доведеться. Просто сьогодні Україна демонструє ЄС і світової спільноти послідовність і наполегливість у проведенні реформ, а щоб вести переговори, потрібні певні умови", - сказав депутат.

Колесніченко вважає, що, підписавши меморандум, "ми отримали дорожню карту для проведення складних переговорів, запропонували відкрито ознайомитися з нашою економікою і ситуацією в країні".

"Бездумно підняти пенсійний вік не можна, тому що виявиться, що в країні на пенсію особливо й нема кому виходити", - резюмував він.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!