"Приват" зупинив заправки на Волині

Четвер, 12 серпня 2010, 17:48

У Волинській області призупинили роботу 23 АЗС під брендами ANP і "Мавекс", які входять до групи "Приват".

Про це повідомляє портал OilNews із посиланням на прес-службу Державної податкової адміністрації у Волинській області.

За інформацією відомства, автозаправні станції тимчасово не працюють у зв'язку з їх перереєстрацією на інші юридичні особи.

Так, 17 АЗС під брендом ANP, які раніше перебували на балансі "Волиньпальне", перереєстровуються на "Волинський нафтовий дім".

Ще 6 АЗС під брендом "Мавекс" передаються від "Нафта-Люкс" компанії "Торговий дім "Нафтопродукти".

У регіональних представництвах мереж ANP і "Мавекс" підтверджують, що зупинка АЗС пов'язана з перереєстрацією юридичних осіб.

Там стверджують, що ця процедура займе близько тижня, а АЗС знову зароблять не пізніше 18 серпня.

У той же час представники мереж відмовилися назвати причини перереєстрації.

Раніше повідомлялося, що 17 липня "Приват" припинив роботу АЗС під брендами "Авіас" і ANP в Сумській області у зв'язку з розслідуванням кримінальної справи за фактом ухилення від сплати податків.

За інформацією сумських податківців, своєю діяльністю структури "Привату" завдали шкоди державі в розмірі 7,8 млн. гривень.

Заступник голови ДПАУ у Волинській області Інна Степанюк повідомила, що нині у Волинській області також ведеться боротьба зі схемами мінімізації податків представниками бізнесу.

Відомство вже виявило кілька порушень, в тому числі і нафтовому секторі. Однак щодо компаній "Волиньтопліво" і "Нафта-Люкс" податкові донарахування не проводилися.

Група "Приват" є найбільшим оператором ринку нафтопродуктів України, контролюючи три НПЗ, дві морські перевалки, 1556 АЗС і кілька десятків нафтобаз.

У Волинській області "Приват" контролює в цілому 45 АЗС під брендами "Укрнафта", ANP і "Мавекс".

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.