Депутати створили регулятора ринку компослуг

Четвер, 8 липня 2010, 14:11 —

Верховна рада прийняла в першому читанні законопроект "Про Національну комісію регулювання ринку комунальних послуг України".

За таке рішення проголосували 313 депутатів.

У пояснювальній записці до законопроекту сказано, що документ спрямований на визначення правових основ організації та діяльності Національної комісії регулювання ринку комунальних послуг.

Законопроектом передбачено, що комісія є колегіальним центральним органом виконавчої влади зі спеціальним статусом, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом міністрів.

Основним завданням комісії є здійснення державного регулювання діяльності суб'єктів природних монополій і суб'єктів господарювання на суміжних ринках за допомогою:

- збалансування інтересів суб'єктів господарювання, споживачів їх товарів і послуг і держави;

- забезпечення прозорості та відкритості на ринках природних монополій і суміжних ринках;

- захисту прав споживачів товарів і послуг щодо отримання цих товарів і послуг належної якості і в достатньому обсязі за економічно обгрунтованими цінами, а також стимулювання підвищення їх якості та задоволення попиту на них.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.