Азаров обіцяє радитися з людьми щодо пільг

Четвер, 29 липня 2010, 17:32

У питаннях перегляду пільг уряд буде радитися з людьми.

Про це у коментарі журналістам заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відповідаючи на питання про можливість скасування пільг, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Наш уряд буде людям говорити правду, як вона є, а люди нехай самі приймають рішення. Наш принцип такий - ми нікого не будемо змушувати, ми будемо створювати умови, при яких люди самі будуть нам пропонувати", - сказав він.

"Ви знаєте, скільки у нас пільг? Якби я зараз почав перераховувати їх, це зайняло б мінімум години півтори. З точки зору пільг - ми найпередовіші у світі. Від того ми погано і живемо, що у нас все прописано по тим пільгам, які, загалом-то, не виконуються", - додав прем'єр.

Азаров заявив, що за останні 15 років у державного бюджету не було реальної можливості оплачувати компенсацію в різниці тарифів на проїзд у громадському транспорті, що стало причиною зносу складу громадського транспорту.

Крім того, він зазначив, що, незважаючи на те, що медицина в Україні вважається безкоштовною, людям доводиться платити за ліки та послуги.

"Давайте дивитися правді в очі - коли відбувається невідповідність декларацій реальним механізмам і діям, ми самі на собі відчуваємо, що насправді ніяких пільг немає", - сказав він.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!