Тігіпко взяв два дні на обґрунтування підвищення цін на газ

Понеділок, 26 липня 2010, 19:11

Віце-прем`єр Сергій Тігіпко пообіцяв впродовж двох днів надати документи, які обґрунтовують підвищення тарифів на газ для населення.

Про це повідомив заступник голови Національного форуму профспілок Григорій Кабанченко після зустрічі Тігіпка із представниками Спільного представницького органу профспілок з питання підвищення тарифів на газ для населення, повідомляє агентство "УНІАН".

"Тігіпко пообіцяв упродовж двох днів надати документи, які обґрунтовують підвищення тарифів на газ для населення та дадуть підстави говорити про врахування позиції профспілок при формуванні тарифів на газ та субсидій для населення", - заявив Кабанченко.

Він зазначив, що позиція профспілок була і є незмінною.

"Перш ніж вести мову про додаткові стягнення з громадян, влада повинна розробити та прийняти чіткий план реформ у сфері житлово-комунального господарства, але, насамперед, вирішити питання повернення заборгованості з зарплат", - пояснив Кабанченко.

За його словами, якщо такі реформи будуть проведені і погоджені із профспілками, тоді у громадян буде впевненість, що кошти, отримані внаслідок підвищення тарифів, використовуються саме на покращання їхнього добробуту.

Як повідомлялося, Національний форум профспілок заявляв, що оскаржуватиме підвищення ціни на природній газ для населення у суді.

Окружний адміністративний суд Києва призначив перше засідання у справі за позовом НФПУ до Національної комісії регулювання електроенергетики про визнання протиправною та скасування постанови № 812 про підвищення роздрібних цін на газ для населення на 16 вересня 2010 року.

Згодом Федерація профспілок України подала аналогічний позов до НКРЕ.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!