У Штатах розкрито найбільшу аферу в сфері страхування

Субота, 17 липня 2010, 19:17

Американські правоохоронні органи розкрили найбільшу за всю історію країни мережу шахраїв у сфері медичного страхування.

Про це повідомляють місцеві ЗМІ, передає Лента.Ru.

Так, 16 липня звинувачення у шахрайстві було пред'явлено 94 підозрюваним у розкраданні 251 млн. доларів з трастового фонду медичного страхування Medicare.

Арешти і пред'явлення звинувачень були проведені в рамках програми боротьби з шахрайством у сфері медичного страхування.

Раніше міністерство юстиції США в п'яти великих містах - Майамі, Брукліні, Батон-Ружі, Х'юстоні і Детройті - заснувало "ударні загони", які займалися виявленням злочинців у сфері медичного страхування.

Для запобігання подібним злочинам у майбутньому федеральна влада поставила вимогу ввести ліцензії на роботу з Medicare і припинили переказ коштів фонду компаніям, яких запідозрено в шахрайстві.

За даними міністерства юстиції США, в Майамі звинувачення було пред'явлено 24 підозрюваним у розкраданні 103 мільйонів доларів, які були їм виплачені нібито на проведення лікування вдома, терапію ВІЧ і придбання медичних послуг.

У число обвинувачених потрапили і лікарі, які за хабарі виписували пацієнтам фіктивні направлення на той або інший вид медичної допомоги.

Останній раз про велике шахрайство в сфері медичного страхування повідомлялося в липні 2008 року. Тоді стало відомо, що фонд Medicare з 2000 року виплатив постачальникам медичного устаткування понад 92 млн. доларів.

При цьому медичне устаткування у компаній замовляли лікарі, які на момент укладення афери офіційно вважалися мертвими.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!