Бродський похвалився скороченням списку ліцензій

Субота, 29 травня 2010, 12:59

На засіданні уряду було прийняте рішення щодо скорочення переліку видів робіт, які підлягають ліцензуванню більш ніж наполовину.

Про це заявив голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський у статті для тижневика "Дзеркало тижня".

"Нам нарешті вдалося зробити прорив. На нараді у прем'єр-міністра Миколи Азарова було прийнято рішення про скорочення переліку видів робіт, які підлягають ліцензуванню, більш як наполовину. Список ліцензій на види діяльності також зменшиться майже на третину", - повідомив Бродський.

При цьому він підкреслив, що подібна ідея не зустріла особливої підтримки серед українських міністрів, але прем'єр Микола Азаров продемонстрував рішучість братися за важливі для економіки рішення. 

"Із присутніх міністрів - "за" був тільки Нестор Шуфрич. Але я побачив, що політичної волі у прем'єра достатньо, щоб ухвалювати важливі для розвитку підприємництва рішення", - повідомив глава Держкомпідприємництва.

За його інформацією, уряд і надалі розглядатиме можливості для спрощення ведення бізнесу в Україні.

"Через кілька тижнів планується така ж нарада щодо дозвільної системи та запровадження принципу "мовчазної згоди", - повідомив Бродський.

Він також конкретизував ініціативи Держкомпідприємництва стосовно дозвільної системи і принципу "мовчазної згоди".

"Якщо держслужбовець порушить дозвільне законодавство один раз - сплатить у вигляді штрафу п'ять окладів, порушить вдруге - на роки позбудеться права перебувати на держслужбі. Прогресивною є роль і проекту закону "Про мовчазну згоду": якщо чиновник вчасно не розглянув якоїсь заявки бізнесу, то після завершення строку розгляду вона автоматично набуває чинності, а чиновнику загрожує покарання, передбачене законом", - повідомив Бродський.

При цьому він підкреслив, що зараз Україна є європейським лідером за кількістю контролюючих органів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!