Тарута непогано заробляє на викидах

Середа, 26 травня 2010, 09:24

Корпорація "Індустріальний союз Донбасу" активізує діяльність з продажу одиниць скорочення викидів (ОСВ) в рамках Кіотського протоколу.

Про це йдеться в повідомленні компанії, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

На цей час корпорація реалізує чотири проекти, серед яких - технічне переозброєння і модернізація Алчевського меткомбінату.

Так, компанія Siemens готує для ІСД нові конвертори і машини для лиття заготовок. Для цього було продано 900 тисяч ОСВ на суму 20 мільйонів євро.

Покупцями ОСВ виступили японська компанія Sumitomo, Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР), уряд Нідерландів та Іспанії і деякі брокери.

"Незабаром відбудеться продаж близько 450 тисяч тонн ОСВ за другий і третій квартал 2009 року", - констатується в прес-релізі.

Також Індустріальний союз Донбасу готує ще три проекти з іншими компаніями та покупцями.

"Ми співпрацювали і співпрацюємо з міжнародними організаціями. Перевага роботи з цими організаціями особливо проявляється у кризовий час, коли комерційні банки різко знижують активність, а міжнародні системні банки продовжують працювати", - наголошується в прес-релізі ІСД.

При цьому в повідомленні наголошується, що 2009 року компаніям вдалося знайти такого покупця як МБРР, незважаючи на відчутні падіння ринків.

Як відомо, ІСД є інтегрованою холдинговою компанією, яка володіє пакетами акцій підприємств гірничо-металургійного комплексу.

До складу корпорації входять Алчевський металургійний комбінат, Дніпровський металургійний комбінат ім. Дзержинського, меткомбінат Dunaferr (Угорщина) та ISD - Huta Czestochowa (Польща).

В січні 2010 року було оголошено про покупку 50%+2 акції української корпорації консорціумом інвесторів на чолі з екс-співвласником Evraz Олександром Катуніним.

При цьому власниками 49,99% акцій ІСД залишилися діючі акціонери - Сергій Тарута й Олег Мкртчан.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!