"Нафтогаз" і "Газпром" підпишуть важливі угоди у Берліні

Четвер, 20 травня 2010, 17:25

У п'ятницю в Берліні відбудеться зустріч між високими представниками "Нафтогазу" та "Газпрому", за участю "Єврогазу" і німецького концерну "Еон Рургаз".

Про це повідомляє "Німецька хвиля".

Як стало відомо кореспонденту "Німецької хвилі", у Берліні заплановано підписати меморандум "Про взаєморозуміння" між Європейським союзом газової промисловості (Eurogas) і Національною акціонерною компанією "Нафтогаз України".

Також має бути підписано двосторонню угоду про співпрацю між "Російським газовим союзом" і "Національним газовим союзом України".

З України до Берліна має приїхати глава "Нафтогазу", президент "Національного газового союзу України" Євген Бакулін.

Росія буде представлена президентом "Російського газового союзу" Валерій Язевим.

У німецькому енергетичному концерні "ЕОН Рургаз" (E.on Ruhrgas ) "Німецькій хвилі" також підтвердили свою участь в зустрічі.

Обговорення і підписання документів відбудеться в межах п'ятої міжнародної конференції "Енергетичний діалог. Росія - Європейський Союз: газовий аспект". 

Найважливішою темою конференції стане обговорення питань про нові міжнародні правила торгівлі газом і його транспортування.

Крім того, розглядатимуть питання створення об'єднаного європейського енергетичного і газового ринку.

Зустріч почнеться з виступу Бакуліна про транзитний потенціал України, а закінчиться підписанням вищезгаданих документів. 

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!