Тимошенко розтринькала мільярд з резервного фонду?

Четвер, 20 травня 2010, 12:37

Уряд на чолі з Юлією Тимошенко з порушеннями чинного законодавства використав понад 1 млрд. гривень коштів резервного фонду державного бюджету в 2009 році.

Про це заявив голова Рахункової палати Валентин Симоненко, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

"Використання резервного фонду проходило з грубими, цинічними порушеннями всієї нормативно-правової бази, яка визначена як Верховною радою, так і самими постановами Кабінету міністрів", - заявив Симоненко.

За його словами, в 2009 році Кабінет міністрів, очолюваний Тимошенко, використовував понад 1 млрд. гривень - "екс-прем'єр без належного обґрунтування виділила 80% коштів резервного фонду".

Симоненко зазначив, що при цьому в 2009 році видатки з резервного фонду держбюджету майже в 2,5 разу перевищили суму збитків, завданих надзвичайними ситуаціями, а майже 70% коштів резервного фонду виділялися на заходи, які відповідно до чинного законодавства не пов'язані з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

"Має відповідати та людина, яка підписувала всі постанови Кабінету міністрів з грубим порушенням законодавства ... це - Юлія Володимирівна Тимошенко", - відзначив Симоненко, додавши: "Ми бачимо в цьому злочин. А за логікою має бути і покарання".

Він також додав, що результати аудиту, який показав ці порушення, вже направлені до Кабінету міністрів, Генеральної прокуратури і Міністерства охорони здоров'я.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!