У МВФ кажуть, що гроші для Греції не забиратимуть в України

Вівторок, 11 травня 2010, 16:24

Збільшення фінансової допомоги Греції з боку Міжнародного валютного фонду ніяк не позначиться на планах допомоги Україні.

Про це заявив перший заступник директора-розпорядника МВФ Джон Ліпскі на прес-конференції у Вашингтоні, повідомляє агентство "ЛІГАБізнесІнформ".

"Ми очікуємо, що у нас буде достатньо ресурсів. Я не можу собі уявити, щоб члени нашої організації допустили ситуацію, за якої ми не могли б виконати свої обов'язки через брак коштів", - сказав він.

При цьому Ліпскі підкреслив, що в питанні надання коштів МВФ буде "неупередженим" щодо всіх своїх членів.

"У нас універсальна організація і збалансований підхід до всіх членів", - відзначив він.

Як відомо, наприкінці квітня Греція офіційно попросила країни-члени Євросоюзу про допомогу.

3 травня директор-розпорядник МВФ Домінік Стросс-Кан і єврокомісар з валютної та економічної політики Оллі Рен заявили, що МВФ і ЄС спільно нададуть Греції антикризову допомогу на загальну суму близько 110 млрд. євро.

Як повідомлялося, наприкінці квітня Україна і МВФ погодили основну текстову частину угоди про співпрацю, за якою нова програма передбачає виділення Україні кредиту на суму 19 млрд. доларів терміном на 2,5 року.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.