Медведєв їде на київське підприємство

Вівторок, 11 травня 2010, 09:45

З президентом РФ Дмитром Медведєвим 17-18 травня 2010 року керівники України розглянуть питання економічної, політичної та гуманітарної співпраці.

Про це сказав голова адміністрації президента Росії Сергій Наришкін в Севастополі, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

За словами голови кремлівської адміністрації, який прибув до України 8 травня 2010 року, він обговорював програму майбутнього візиту Медведєва з прем'єр-міністром України Миколою Азаровим, главою секретаріату українського президента Сергієм Льовочкіним і представниками уряду.

Наришкін сказав, що крім участі в засіданні міждержавної комісії, президент РФ у ході візиту кілька разів виступить "перед різними аудиторіями", і, можливо, відвідає одне з українських промислових підприємств.

"Це буде яскрава політична подія і насичена й ефективна програма", - заявив Наришкін.

Він відзначив також, що під час перебування в Києві обговорював з представниками керівництва України програму російсько-українського співробітництва "за багатьма напрямками", яке, за словами Наришкіна, буде скоро прийняте.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.