Київрада забрала у Суркіса землю біля "Олімпійського"

Четвер, 29 квітня 2010, 18:52

Київська міськрада скасувала власне рішення про передачу ТОВ "Урал" у довгострокову оренду на 15 років земельної ділянки площею 4,83 га по вул. Червоноармійській, 55, у столиці.

Відповідне рішення депутати Київради ухвалили на засіданні у четвер, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".

Як зазначив заступник міського голови, секретар Київради Олесь Довгий, проект рішення був складений у відповідності з "проханням" заступника прем'єр-міністра з питань підготовки до проведення в Україні фінальної частини Чемпіонату Європи з футболу 2012 року Бориса Колеснікова у зв'язку з тим, що ділянка впритул прилягає до Національного спорткомплексу (НСК) "Олімпійський" - головної арени Євро-2012.

Як відомо, ділянка по вул. Червоноармійській, 55, була передана в оренду ТОВ "Урал" для будівництва, експлуатації та обслуговування офісно-готельно-житлових приміщень, будівель і споруд. При цьому ці землі раніше знаходилися в користуванні НСК.

У грудні 2003 року НСК "Олімпійський" і ТОВ "Урал" підписали договір, згідно з яким спорткомплекс передавав компанії близько 4 га землі під будівництво комерційної нерухомості та легкоатлетичного манежу. Манеж ТОВ "Урал" повинно було передати НСК, а готелі і офіси залишити собі.

За даними ЗМІ, компанія "Урал" афільована з президентом Федерації футболу України Григорієм Суркісом.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!