Тігіпко побачив найкращий час для реформ

П'ятниця, 2 квітня 2010, 09:23

Віце-прем'єр-міністр Сергій Тігіпко переконаний, що в Україні вперше за 10 років створено найбільш сприятливі умови для проведення реформ.

Про це він заявив у четвер під час зустрічі з директором Бізнес-групи країн Південної, Східної Європи, Кавказу та Середньої Азії Європейського банку реконструкції та розвитку Олів'є Декампом, повідомляє прес-служба віце-прем'єра.

"Сьогодні в Україні вперше за останні десять років створено найбільш сприятливі умови для проведення реформ, позаяк є консолідована позиція влади і чітка націленість на модернізацію країни", - заявив Тігіпко.

Він поінформував представника ЄБРР про перші кроки уряду щодо дерегуляції бізнесу та підвищення інвестиційної привабливості України, зокрема, запровадження принципу мовчазної згоди, подвійне зменшення кількості перевірок та введення електронної реєстрації для бізнесу.

Серед першочергових завдань, які стоять перед економічним блоком Кабінету міністрів, Тігіпко також назвав збалансування бюджету і продовження співпраці з Міжнародним валютним фондом.

На необхідності проведення реформ наголошував під час зустрічі й Декамп. Він позитивно оцінив перші кроки уряду щодо проведення якісних змін в економіці України.

На думку Декампа, для України сьогодні найважливішим завданням є відновлення довіри до неї з боку внутрішніх і зовнішніх інвесторів.

"Якщо світова спільнота побачить реальні реформи, то це дасть серйозний поштовх для подальшої співпраці з іноземними інвесторами й залучення в економіку країни додаткових коштів", - зазначив він.

Під час зустрічі йшлося також про співпрацю з ЄБРР у сфері інфраструктурних, енергетичних та фінансових проектів.

Тігіпко підкреслив, що "реформи, спрямовані на прогресивні зміни у суспільстві, відкриють перед Україною нові можливості та дадуть чіткий сигнал інвесторам".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!