НБУ виступає за націоналізацію Надра Банку

П'ятниця, 16 квітня 2010, 19:03

Національний банк України схиляється до вирішення проблеми Надра Банку шляхом його рекапіталізації за рахунок бюджетних коштів.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на джерело в НБУ.

"Питання перспектив банку "Надра" розглядалося правлінням НБУ в четвер. Прийнято попереднє рішення про направлення до Кабінету міністрів пропозиції про його націоналізацію", - сказав співрозмовник агентства.

Він не став відкривати інших деталей щодо ситуації з цією кредитно-фінансовою установою.

Як повідомлялося, 15 квітня віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що уряд чекає пропозицій від Нацбанку щодо вирішення питання з банком "Надра".

За його словами, НБУ має зробити вибір між ліквідацією кредитно-фінансової установи або її рекапіталізацією за рахунок бюджетних коштів.

При цьому, за даними Тігіпка, існує приватний інвестор, готовий профінансувати 50% від обсягу ресурсної потреби банку "Надра".

Українські ЗМІ повідомляли, що потенційним інвестором банку "Надра" є український бізнесмен Дмитро Фірташ. Приналежна йому Group DF заявляла про намір придбати контрольний пакет акцій банку "Надра" ще в листопаді 2008 року.

Надра Банк заснований в 1993 році. Правління НБУ в лютому 2010 року прийняло рішення продовжити роботу тимчасового адміністратора в банку "Надра" ще на рік - до лютого 2011 року.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!