У Януковича сподіваються, що МВФ дасть більше грошей

Четвер, 15 квітня 2010, 18:55

Міжнародний валютний фонд може збільшити фінансування для України, якщо уряд надасть "переконливу" програму реформ.

Про це заявила перший заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова, повідомляє агентство "УНІАН".

"Питання про те, за якою програмою продовжуватиметься співпраця з МВФ, поки що обговорюється. Якщо з`явиться нова програма, то йтиметься про продовження співпраці з фондом. Вона не закінчується в поточному році, вона триватиме ще, щонайменше, два роки", - сказала она.

За словами першого заступника глави адміністрації президента, якщо "фонду буде наданий адекватний план заходів, які ми хотіли б здійснити, то з`явиться можливість одержати більший обсяг фінансування".

"Про цифру фінансування поки не йшлося", - зазначила Акімова.

За якою програмою продовжуватиметься співпраця з МВФ, буде визначено протягом 2-3 тижнів.

Як відомо, МВФ у листопаді 2008 року ухвалив рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько 16,4 млрд. доларів.

З 2008 року Україна одержала вже три транші на загальну суму у межах 11 млрд. доларів.

Четвертий транш у розмірі 3,8 млрд. доларів Україна розраховувала отримати в листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми.

Місія МВФ завершила роботу в Києві наприкінці жовтня, при цьому позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду програми зроблено не було.

Пізніше МВФ заявив про можливість відновлення роботи в Україні після формування консолідованої позиції української влади в питанні реалізації антикризових заходів та прийняття держбюджету на 2010 рік.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!