Мінпромполітики готує завод ім. Шевченка до санації

Вівторок, 13 квітня 2010, 09:19

План санації ДП "Харківський приладобудівний завод імені Т.Шевченка" має бути готовий до травня 2010 року, і проходити вона повинна за активної участі трудового колективу.

Про це повідомили у прес-службі Міністерства промислової політики, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

"Керівництву підприємства рекомендується розширити номенклатуру продукції та розглянути можливість виробництва нового виду техніки з активним залученням профільних наукових організацій", - повідомляє агентство.

Заступник міністра промполітики Віталій Кравченко, заявив, що міністерство дотримується позиції щодо збереження профілю діяльності підприємства, розширення номенклатури продукції, реалізації пріоритетів його інноваційного розвитку та прозорих схем оздоровлення.

"Необхідно вжити управлінські заходи, які сприятимуть відновленню платоспроможності харківського приладобудівного заводу, а згодом і нарощуванню виробництва різноманітної високотехнологічної продукції", - сказав Кравченко.

Особливу увагу, на його погляд, варто приділити посиленню співпраці адміністрації з профкомом, не допустити зростання соціальної напруженості в колективі.

Як відомо, ДП "Харківський приладобудівний завод ім. Т.Шевченка" виробляє спецтехніку, обладнання для зв'язку, електростанцій, залізниць і газової промисловості.

На підприємстві працює понад дві тисячі осіб.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!