Харківський аеропорт обіцяють доробити через рік

Понеділок, 12 квітня 2010, 09:08

Харківський аеропорт буде добудований у 2011 році.

Про це заявив бізнесмен Олександр Ярославський в ефірі програми "Чорне та біле" на телеканалі ТВі у неділю.

"Я сподіваюся, що цього року ми здамо термінал, і на початку наступного року ми здамо (злітно-посадкову) смугу. У нас аеропорт буде в наступному році 100% готовий", - підкреслив він.

"Я фінансую будівництво терміналу. Це близько 80 млн. доларів. Держава взяла на себе відповідальність за фінансування смуги на 2,5 кілометри. Це 92 млн. доларів", - сказав бізнесмен.

Ярославський підкреслив: "Аеропорт знаходиться в міській комунальній власності та у моєї компанії на 49 років в оренді".

Він також зазначив, що з державного фінансування, яке виділяється для Харкова на підготовку до Євро-2012, "цента ніхто не вкраде".

"Я фінансування смуги контролюю, тому що для мене це дуже важливо...Кому потрібен термінал без смуги?", - сказав бізнесмен.

За словами Ярославського, харківський стадіон "Металіст" також не є його власністю.

"У цьому стадіоні буде 700 млн. гривень. З них зараз 250 - мої...Старий уряд недофінансував 36,6 млн. гривень...Новий уряд 15 млн. гривень уже профінансував", - зазначив він.

За словами бізнесмена, віце-прем'єр Борис Колесніков гарантує, що до середини травня буде профінансовано ще 21,6 млн. гривень.

"Якщо все профінансується, то залишиться десь близько 26-27% з 700 млн. моїх інвестицій. Решта - це державний, обласний і міський бюджети", - пояснив Ярославський.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!