Держава отримає від "Дніпроенерго" менше 2 мільйонів

Четвер, 1 квітня 2010, 15:49

Акціонери енергогенеруючої компанії ВАТ "Дніпроенерго" на загальних зборах у четвер ухвалили рішення направити на виплату дивідендів 30% чистого прибутку за 2006 рік, що становить 3 млн. 784,8 тис. гривень.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу компанії.

Таким чином, частка кожного з мажоритарних акціонерів становитиме близько 1,9 млн. гривень.

70% чистого прибутку за 2006 рік, або 8 млн. 831,2 тис. гривень, буде направлено до резервного фонду.

Акціонери також затвердили правові відносини і дії "Дніпроенерго" щодо: приєднання до генокмпаніі ТОВ "Інвестиційне товариство"; узгодження та підписання договорів про таке приєднання; затвердження умов та обміну часток статутного капіталу "Інвестиційного товариства" на акції "Дніпроенерго" та інші питання, пов'язані зі збільшенням статутного капіталу "Дніпроенерго" на 52,1% - до 149 млн. 185,8 тис. гривень шляхом допемісії 2 млн. 43,434 тис. акцій АТ.

"Дніпроенерго", одна з найбільших енергогенеруючих компаній України, володіє і експлуатує Придніпровську, Криворізьку і Запорізьку теплові електростанції (25 енергоблоків) сумарною встановленою електричною потужністю 8,185 ГВт.

Державі в особі НАК "Енергетична компанія України" належить 50% +1 акція генкомпанії, найбільшому приватному українському енергохолдингу "ДТЕК" - 47,46% акцій.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!