Янукович пообіцяв удесятеро збільшити витрати на Євро-2012

Четвер, 1 квітня 2010, 14:49

На підготовку до проведення Євро-2012 в 2010 році має бути використано не менше 30 млрд. гривень.

Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи перед лідерами партій, громадських і політичних організацій, пише газета "Дело".

"Якщо ми не 40 мільярдів у цьому році використовуємо, нехай буде 30 мільярдів, але не менше", - сказав він.

За словами президента, із запланованих у 2009 році на підготовку до проведення чемпіонату 9 млрд. гривень було використано близько 3 млрд. гривень.

Янукович назвав незадовільною підготовку до проведення Євро-2012.

"Сьогодні це питання знаходиться в страшному занепаді", - підкреслив він.

За словами президента, для освоєння бюджетних коштів на підготовку до чемпіонату необхідно "знайти будівельників, тих, хто буде займатися інфраструктурою, будівництвом доріг, готелів, терміналів".

При цьому Янукович запевнив, що всі завдання будуть виконані, і роботи проводитимуться краще, ніж у попередні роки.

"Але й у цьому році ми розкрутимо це питання, щоб в 2012 році нам не соромно було за нашу країну, щоб ми як господарі могли зустріти гостей, уболівальників, представників з усього світу", - сказав Янукович, назвавши це питання пріоритетним.

Як повідомлялося, початковий план, прийнятий у лютому 2008 року, припускав, що загальний обсяг фінансування підготовки до єврочемпіонату складе 163 млрд. гривень, проте влітку 2009 року його урізали до 127 млрд. гривень.

З цих грошей з держбюджету має бути виділено 33,4 млрд. гривень, місцева влада повинна профінансувати підготовку до чемпіонату на 6,8 млрд. гривень, а левова частка витрат - 87,2 млрд. гривень - ляже на плечі приватних інвесторів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!