Американці хочуть українського золота

Четвер, 1 квітня 2010, 10:37

Американська Supatcha Resources Inc. погодила остаточний варіант листа про наміри щодо купівлі ліцензій на роботу на Барлевському та Виноградівському родовищах золота на південному заході України.

Про це повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна" із посиланням на прес-службу компанії.

"Ці активи являють чудову можливість для нашої компанії стати виробником золота в Україні з низькою вартістю і високою рентабельністю", - цитується в повідомленні компанії коментар президента Supatcha Стіва Таллі.

Він додав, що обидва родовища, які покривають площу 11,6 кв. км, розміщені в регіоні, багатому на запаси мінералів.

Раніше Supatcha повідомляла, що 16 лютого 2010 року підписала лист про наміри щодо купівлі 90% у підприємствах, які володіють спеціальними дозволами на роботу на Барлевському та Виноградівському родовищах.

Згідно з ним, американська компанія заплатить Poltavas Capital Management Ltd. 7,5 млн. доларів і випустить на її користь 500 тис. акцій (4,1% від існуючого їх числа).

Подальші деталі передбачається оголосити після підписання формальної угоди про покупку.

Supatcha Resources Inc. позиціонує себе як компанія з розвідки золота, націлена на покупку і розвиток активів в Україні.

До останнього часу Supatcha не вела активної операційної діяльності.

З грудня 2009 року ключовими менеджерами компанії, крім Таллі, є фінансовий директор Микола Ягодка, який є також генеральним директором російської Абаканської холдингової компанії і акціонером Angler Nickel і Mnogovershinnoye Gold, а також відповідальний за геологію Андрій Ясинський, який працював з казахстанським фондом національного добробуту "Самрук-Казина".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!