У Азарова придумали лотерею для фінансування Євро-2012

Середа, 24 березня 2010, 19:18

Кабінет міністрів планує з 1 вересня 2010 року організувати єдину державну лотерею для отримання коштів на фінансування Чемпіонату Європи з футболу в 2012 році.

Про це під час робочої зустрічі з президентом Віктором Януковичем заявив віце-прем'єр Борис Колесников, повідомляє прес-служба глави держави.

Він зазначив, що кошти від продажу лотереї підуть безпосередньо на спортивні об'єкти.

Крім того, віце-прем'єр поінформував президента про програму випуску облігацій.

Стосовно створення належного інвестиційного клімату, Колесніков зазначив, що уряд звернувся до Верховної ради з пропозицією підтримати відповідний законопроект, яким, зокрема, передбачається створення конкурентних переваг для тих, хто вкладатиме кошти у спорудження готелів.

"Ми пропонуємо запровадити нульову ставку податку для тих готелів, які вже працюють, і які будуть збудовані в Україні для розміщення гостей Євро-2012, як мінімум на 10 років. Тобто до 31 грудня 2021 року", - наголосив він.

Віце-прем'єр також повідомив, що у квітні у Києві планується провести круглий стіл, на який буде запрошено представників світових готельних мереж для обговорення проблем роботи в Україні готельного бізнесу.

Колесніков наголосив, що урядова делегація за останні дні вивчила ситуацію у містах, які прийматимуть Євро-2012, і фахівцям треба ще зовсім небагато часу, щоб дати детальну та об'єктивну оцінку тому, як просуваються роботи.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!