Українські фондові індекси знижуються

Вівторок, 2 березня 2010, 12:55

Український фондовий ринок знижується у вівторок на тлі невизначеності на зовнішніх фондових майданчиках.

Про це ідеться в оперативному щоденному огляді компанії iTrader.

Індекс УБ торгується з мінімальним зниженням на рівні 0,09%, перебуваючи в районі позначки 1800 пунктів.

Учасники ринку все ще намагаються подолати опір на цьому психологічно важливому рівні.

Значно краще ринку поводяться акції Мотор-Січ, які додають 2,5%, а також акції Північного ГЗК, які продовжують висхідну динаміку, додаючи 3,0%.

Технічна картина не змінилася. Індекс УБ намагається подолати опір у районі за позначку 1820 пунктів, з підтримкою 34-періодної рухомої середньої в районі 1700 пунктів.

"Зовнішній новинний фон досить нейтральний для торгів на українському фондовому ринку. вропейські і російські індекси сьогодні демонструють близько нульову динаміку. Все фінансове співтовариство відстежує динаміку курсу американського долара щодо євро, що і визначає волатильність руху індексів протягом дня", - зазначає старший трейдер iTrader Володимир Волков.

Макроекономічна статистика у понеділок не дала однозначного сигналу для подальшого руху ринку.

Можна було побачити як позитивні фактори (зростання споживчих витрат краще очікуваного аналітиками), так і деякі негативні фактори (ріст персональних доходів значно гірше очікуваних ринків, зниження індексу PMI і витрат на будівництво).

На перше місце учасники ринку ставлять ситуацію навколо бюджету Греції. Поступово посилюються побоювання з приводу можливого повторення грецької ситуації у Великобританії. Дефіцити цих країн практично рівні.

Існують проблеми з розміщенням нових зобов'язань на фондових ринках. Страх перед дефолтом деяких країн Європейського союзу дає підстави очікувати подальшого зниження курсу євро щодо долара аж до паритету в перспективі 1-2 років.

Неминуче, дана динаміка відіб'ється і на фондових майданчик і ринках сировини.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!