Януковичу доповіли про 20 мільярдів збитків від Тимошенко і Турчинова

Четвер, 18 березня 2010, 08:57
 

Януковичу доповіли про 20 мільярдів збитків від Тимошенко і Турчинова

Юлія Тимошенко та Олександр Турчинов 2010 року завдали країні збитків на 20 ммлрд. гривень.

Про це заявив глава Рахункової палати Валентин Симоненко під час зустрічі з президентом Віктором Януковичем, повідомляє прес-служба глави держави.

За словами Симоненка, ці збитки були заподіяні особистими розпорядженнями екс-прем'єра та екс-першого віце-прем'єра, або так званими протокольними рішеннями, без прийняття відповідних постанов Кабміну щодо питання тендерних закупівель.

"Те, що скоєно злочин, - це стовідсотково. Тепер, щоб рухатися вперед, треба, щоб було і покарання за результатами скоєного злочину", - заявив глава Рахункової палати.

"Також він поінформував президента, що бюджет-2009 не виконано за жодним з показників", - йдеться у повідомленні.

"А ті показники, що хоч якось підходять за нормами закону, практично сфальсифіковані. Особливо це стосується зовнішніх запозичень, виплат зарплат, а також роботи Пенсійного фонду", - наголосив глава Рахункової палати.  

Відповідаючи на питання президента, ким саме були сфальсифіковані ці дані, Симоненко сказав: "Колишнім урядом, котрий керував країною у 2008-2009 роках".

Крім того, під час цієї зустрічі було обговорено питання підготовки бюджету-2010 та боротьби з корупцією у бюджетній сфері.

"Безумовно, те, що бюджет поточного року готується зі значним запізненням, дуже погано. Але нам обов'язково треба врахувати всі недоліки бюджету -2009, а також ту надскладну ситуацію, яка є зараз в економіці країни", - наголосив Янукович.

Президент зазначив, що перевантаження підприємств, майже половина з яких є збитковими, додатковими податками - неприпустимо.

Янукович також наголосив на необхідності раціонального використання наявних у держави коштів за пріоритетними напрямками, які повинні бути визначені у бюджеті-2010, йдеться у повідомленні.

"Президент доручив главі Рахункової палати тримати на жорсткому контролі це питання", - повідомила прес-служба глави держави.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!