Цукор подешевшав до семимісячного мінімуму

Четвер, 11 березня 2010, 14:11

Ціна цукру в Лондоні 10 березня впала до мінімального рівня за сім місяців на тлі сигналів збільшення його виробництва в Індії

Поліпшення врожаю цукрової тростини може призвести до зростання виробництва цукру в Індії до 16,8 млн. тонн у 2009-2010 фінансовому році, який завершиться у вересні, повідомляє агентство Bloomberg.

За словами президента India Sugar Mills Association Вівека Сараогі, раніше обсяг виробництва оцінювався в 16 млн. тонн.

Також повідомляється, що вартість рафінованого цукру з поставкою у травні опустилася на біржі Liffe у Лондоні на 36 доларів (6,5%) - до 519,3 доларів за тонну, що є мінімальною ціною із серпня 2009 року.

Агентство зазначає, що ці контракти дешевшають вже три дні поспіль, з початку 2010 року їхня вартість опустилася на 26%, 2009о року вони подорожчали більш ніж удвічі.

"Настрої на ринку цукру стало очевидно, негативні. Вплив на рівень цін зробили новини із Індії", - відзначив аналітик Barclays Capital Судакшіна Уннікрішнан.

У той же час, вартість травневого ф'ючерсу на цукор-сирець в системі електронних торгів нью-йоркської біржі ICE Futures US опустилася в середу на 4,9% - до 19,32 цента за фунт.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua