Мінпраці пишається, що в ЄС безробіття вище

П'ятниця, 5 лютого 2010, 20:13

Безробіття в Україні знизилося з 9,5% у першому кварталі до 8,6% за підсумками 9 місяців.

Про це сказав перший заступник міністра праці та соціальної політики Павло Розенко, передає агентство "Укрінформ".

При цьому, в середньому по країнах Європейського Союзу безробіття у трьох кварталах 2009 року становило 8,8%.

За його словами, вже майже удвічі зменшилася чисельність людей, які перебувають на обліку в центрах зайнятості. Із майже мільйона до 540 тисяч.

"Ці позитивні тенденції означають, по-перше, що уряду вдалося не допустити дестабілізації на ринку праці, по-друге, що економіка України подає сигнали оздоровлення", - вважає перший заступник міністра.

Розенко також повідомив, що на 25 січня схвалено 23 рішення про виділення підприємствам коштів на допомогу за частковим безробіттям терміном від 2 до 6 місяців. Це дозволить, за відомостями Розенка, зайняти 12,5 тис. працівників.

Стосовно подальших кроків уряду у цій сфері, Розенко сказав, що Мінпраці з Держцентром зайнятості розробили законопроект про надання такої ж допомоги на 2010 рік. Документ уже внесено на розгляд Верховної Ради України.

"Збереження трудового потенціалу підприємств, закладів й організацій - наше нагальне завдання. Реалізовані урядом заходи вже дозволили уникнути масового безробіття і зберегти зайнятість", - наголосив урядовець.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!